Betticket Para Çekme

Betticket hesabınızdan pek çok yöntemle para çekmeniz mümkündür. Ancak para çekim işlemi öncesinden belge onaylarınızı tamamlamanız gerecektir. Kimlik kartınızın net bir şekilde fotoğrafını çekmelisiniz. Dilerseniz T.C kimlik numarası gibi bölümleri gizleyebilirsiniz. Kayıt esnasında verdiğiniz adresi onaylamak için adınıza kayıtlı bir faturanın fotoğrafını göndermişiniz.
Onay işlemleri sonrasında hesabınız para çekme işlemlerine açılacak ve gönderdiğiniz bilgiler doğrudan sunuculardan silinecektir.

Betticket hesabınızdan para çekerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise çekim için verdiğiniz hesap bilgileri ile Betticket hesabınızın bilgilerinin eşleşmesidir. Ad soyad bilgilerinin farklı olması durumunda işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Çekim işlemleri ile yaşayabileceğiniz farklı bir sıkıntı olursa kolaylıkla canlı desteğe bağlanarak yardım alabilirsiniz.

Betticket Para Çekme Yöntemleri

Betticket Papara ile Para Çekme

Eğer bir Papara hesabınız varsa Betticket hesabınızdaki parayı kolaylıkla çekebilirsiniz. Betticket hesabınızın para çekme bölümüne girdiğinizde karşınıza çıkan seçenekler arasından Papara’yı seçebilirsiniz. En pratik olanı klasik Papara olsa da anında Papara ya da Paparakey de seçebilirsiniz.

Papara bölümüne girdiğinizde sizden adınız soyadınız, Papara hesap numaranız ve çekmek istediğiniz tutar istenir. Bu bölümleri doldurduktan sonra işlemiz kısa süre içerisinde tamamlanır.

Betticket Cepbank ile Para Çekme

Betticket yatırım işlemlerinde cepbank kullanımına izin vermektedir. Ancak çekim işlemlerinde cepbank kullanılamamaktadır. Bu durumun nedeni sitenin yalnızca Betticket hesabı ile aynı olan transfer hesaplarına çekim yapmanıza izin vermesidir. Betticket cepbank böylece müşteri güvenliği sağlamakta ve Betticket aracılığı ile illegal işlemler gerçekleştirilmediğinden emin olunmaktadır.

Betticket hesabınızdan para çekerken cepbank yerine havale, kredi kartı, kripto para gibi çeşitli yöntemleri kullanmanız mümkündür.

Betticket Kredi Kartı Para Çekme

Betticket hesabınızdan para çekerken kullanabileceğiniz en popüler yöntemlerin arasında kredi kartı yer almaktadır. Bu yöntemi kullanabilmek için daha önceden havale ya da kredi kartı yöntemi ile hesabınıza para yatırmış olmanız gerekmektedir.

Yatırım yöntemleri arasından kredi kartını seçtiğinizde hangi bankanın kredi kartını kullandığınızı seçmeniz gerecektir. Kart numaranızı yazdığınızda otomatik olarak Betticket hesabınızdan ad soyad bilgisi çekilecektir. Çekmek istediğiniz tutarı yazdığınızda talebiniz alınacaktır.

Betticket Banka Havalesi ile Para Çekme

Betticket tüm Türk bankalarına havale ile para çekmenizi mümkün kılmaktadır. Profilinize girerek para çekme bölümüne tıkladığınızda karşınıza çıkan seçenekler arasından havaleyi seçmelisiniz.

Hangi bankayı kullanmak istediğinizi seçtikten sonra çekim yapacağınız miktarı yazmalısınız. İsim bilginiz otomatik olarak çekilecektir. Havale işlemi diğer çekim yöntemlerine göre biraz daha uzun sürmekle birlikte genellikle 1 saati geçmemektedir.

Betticket Bitcoin ile Para Çekme

Özellikle gizlilik konusunda hassas davrananların sıklıkla kabul ettiği çekim yöntemlerinden birisi olan Bitcoin’i kullanma için bir Bitcoin cüzdanınızın olması gerekmektedir.

Hesabınıza girerek çekim yöntemlerinden Bitcoin’i çektiğinizde ne kadar çekim yapmak istediğiniz sorulacak ve bu tutar BTC cinsinden hesaplanacaktır.

Cüzdan adresinizi girerek onayladıktan sonra dakikalar içerisinde yatırımınız hesabınıza geçecektir. Ancak unutmamalısınız ki bu işlemin dönüşü yoktur. Bu nedenle cüzdan adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.

Betticket Ecopayz ile Para Çekme

Popüler sanal cüzdan hesaplarından birisi olan Ecopayz ile para çekmek için yatırım yöntemlerine girerek Ecopayz’i seçmelisiniz.

Yatırım yapmak istediğiniz miktarı ve Ecopayz hesap bilgilerinizi girdikten sonra işleme onay verebilirsiniz. Minimum 200 TL’lik işlemlerinizde kullanabileceğiniz bu yöntem 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.

Yatırımınızı Ecopayz hesabınıza aldıktan sonra dilerseniz bankanıza çekebilir ya da alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Betticket Paykasa ile Para Çekme

Paykasa ile para çekmenin en büyük avantajı Paykasa transferi için herhangi bir üyeliğe ihtiyaç duymuyor olmanızdır. Hesabınızdan para çekmek istediğinizde tarafınıza 16 haneli bir Paykasa kodu ile birlikte son kullanma tarihi iletilmektedir. Bu tarihe kadar Paykasa numarası ve son kullanım tarihini kullanarak farklı bir siteye para gönderebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Paykasa anlaşmalı bayileri sayesinde parayı TL ya da dolara çevirmeniz de mümkündür.