Betticket Para Yatırma

Betticket kullanıcıları için çok sayıda yatırım yöntemi sunan bir sitedir. Bu durumun nedeni dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz yöntemi kullanarak günün her saatinde yatırım yapabilmenizi sağlayabilmektedir.

Siteye kayıt işlemlerinizi tamamlayarak mail aktivasyonunu yaparak yatırım bölümüne girebilirsiniz. Burada karşınıza 10’dan fazla yöntem çıkacaktır. İstediğiniz yönteme tıklayarak bu yöntem ile ne kadar yatırım yapabileceğinizi görebilir ve işlem süresini inceleyebilirsiniz.

Betticket yatırım işlemleri maksimum 1 saat içerisinde tamamlanacaktır. Bu süre tercih edeceğiniz yönteme göre değişmekle birlikte verilen süre maksimum zamandır. Yoğunluk olmadığında işlem dakikalar içerisinde tamamlanır. Yatırımla ilgili kafanıza takılan bir soru olması durumunda tek tık ile canlı desteğe bağlanarak müşteri danışmanınıza istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Betticket Para Yatırma Yöntemleri Seçenekleri

Betticket Papara ile Para Yatırma

Papara hesabınızı kullanarak Betticket hesabınıza yatırım yapmak için öncelikle canlı desteğe bağlanarak Betticket Papara bilgilerini almanız gerekmektedir. Daha sonra Papara hesabınıza girerek size verilen hesaba dilediğiniz miktarda para göndermelisiniz.

Betticket para yatırma seçeneklerinden Papara’yı seçmelisiniz. Yatırmak istediğiniz tutar ile birlikte adınız ve soyadınızı yazdığınızda talebiniz alınacaktır. Betticket yetkilileri transferinizi kontrol ederek yatırımınızı onaylayacaktır. Akabinde kısa süre içerisinde paranız hesabınıza geçecektir.

Betticket Cepbank ile Para Yatırma       

Betticket hesabınıza para yatırabileceğiniz pratik yatırım yöntemlerinin başında cepbank gelir. Bu yöntemi kullanarak minimum 20 TL yatırmanız gerekmektedir. Ayrıca yatırımınızın 10 TL’nin katları üzerinde olması şarttır.

Yatırımınızın ilk adımını bankanıza ait mobil uygulama ya da ATM üzerinden yapmanız gerekmektedir. Bir cep telefonu numarasını vererek bu numaraya para çekim işlemi yaparsınız. İşlem sonucunda tarafınıza gelen SMS’i bir kenara not alarak Betticket para yatırma işlemlerinden sizden istenen bilgileri girerek talep açmalısınız. 15 dakika içerisinde yatırımınız hesabınıza geçecektir.

Betticket Kredi Kartı Para Yatırma

İnternet ödemelerine açık olan kredi kartınızı kullanarak Betticket hesabınıza para yatırmanız mümkündür. Sitenin para yatırma bölümünde kredi kartını çektikten sonra karşınıza bir form çıkacaktır.

Öncelikle ne kadar yatırım yapmak istediğinizi girmelisiniz. Daha sonra bankanızın adı, kart numarası, son kullanım ve CCV bilgileri girilmeli. Ad soyad bilgileri otomatik olarak Betticket hesabınızdan çekilecektir.

Betticket Banka Havalesi ile Para Yatırma

Betticket hesabınıza havale ile yatırım yapabilmek için Betticket ve banka hesabı bilgilerinin eşleşmesi şarttır. Aksi takdirde ödemeniz hesabınıza iade edilecektir.

Yatırım yöntemlerinden havaleyi seçtiğinizde öncelikle ne kadar yatırım yapmak istediğiniz sorulur. Tutarı yazarak sonraki butonuna tıklayabilirsiniz. Hangi bankayı kullandığınızı seçtikten sonra tutarı onayıp onaylamadığınız sorulur. İşlemi onayladığınız takdirde Betticket hesap bilgileri sizinle paylaşılır. 30 dakika içerisinde havale yapmadığınız takdirde talebiniz iptal edilecektir.

Betticket Bitcoin ile Para Yatırma

Betticket’in güvenilir yatırım yöntemlerinden birisi olan Bitcoin’i kullanmak için öncelikle güvenilir bir kripto borsası üzerinden hesap açmanız gerekmektedir. Daha sonra yatırım yöntemlerinden BTC’yi seçebilirsiniz. Bu esnada canlı desteğe bağlanarak Bitcoin cüzdana adresini talep etmelisiniz. Size verilen cüzdan adresine aktarımınızı yaptıktan sonra forma yatırım miktarınız ve işlem kodunuzu yazmalısınız. İşleminiz kısa sürede kontrol edilerek paranız hesabınıza geçecektir.

Betticket Jeton ile Para Yatırma

Betticket hesabınıza jeton ile para yatırmak için öncelikle bir jeton hesabı açarak içerisine bakiye yüklemeniz gerekecektir. Daha sonra yatırım işlemlerinden jetonu seçebilir ve jeton cüzdan numaranızla birlikte yatırım miktarını yazabilirsiniz.

Para yatırma butonuna tıkladığınızda sistem sizi otomatik olarak Jeton resmî sitesine yönlendirir. Bilgilerinizi yazarak giriş yaparak işlemi onaylayabilirsiniz. Yatırımınızın kontrol edilmesiyle birlikte ortalama 15 dakika içerisinde işleminiz tamamlanır.

Betticket Giriş Sitesi

Betticket Ecopayz ile Para Yatırma

Betticket hesabınıza para yatırmak için Ecopayz kullanacaksanız öncelikle resmi internet sitesi üzerinden bir hesap açmanız gerekecektir.

Daha sonra Betticket hesabınızdan para yatırma bölümüne girerek Ecopayz seçeneğine tıklamalısınız. Ne kadar yatırmak istediğinizi yazarak sonraki butonuna tıkladığınızda sistem işlemi onaylayıp onaylamadığınızı sorar. Onay verirseniz Ecopayz hesabınıza yönlendirerek işleminizin tamamlanması sağlanır.